Dlaczego Femurin?

Femurin® suplement diety został opracowany z myślą o wspomaganiu mięśni odpowiedzialnych za procesy trzymania i oddawania moczu.

SKUTECZNOŚĆ  

Femurin® jako jedyny preparat na nietrzymanie moczu dostępny bez recepty posiada skuteczność udowodnioną w badaniach naukowych.

Femurin® zmniejsza ilość epizodów nietrzymania moczu o 80% 1

skutecznosc

W badaniu po zastosowaniu Femurin® ilość epizodów nietrzymania moczu spadła z ponad 7 do ok. 1,5 dziennie.

Dodatkowe korzyści

W przeprowadzonych badaniach:

– 88% kobiet zadeklarowało poprawę stanu ogólnego 2
– 92% kobiet zadeklarowało poprawę jakości snu 1

JAKOŚĆ  

Femurin® suplement diety jako jedyny w Polsce zawiera w swoim składzie opatentowane i przebadane ekstrakty: wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 oraz ekstrakt z nasion soi Soylife®.

EFLA®940 oraz Soylife® produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w Szwajcarii. Ekstrakty te wykazują pozytywny wpływ na właściwe napięcie i siłę mięśni zaangażowanych w prawidłowe trzymanie i oddawanie moczu, wspomagając tym samym ich funkcjonowanie.

Opatentowana technologa otrzymywania wodnego ekstraktu z pestek dyni

Wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 zawdzięcza swój unikatowy beztłuszczowy skład specjalnej, opatentowanej technologii jego otrzymywania. Technologia EFLA®HyperPure zapewnia wysoce selektywne usunięcie wszystkich lipofilowych składników z ekstraktu. Dzięki temu staje się on niemal całkowicie wolny od związków tłuszczowych.

Zastosowanie technologii EFLA®HyperPure do otrzymywania ekstraktu EFLA®940 zapewnia wysoką powtarzalność końcowego ekstraktu, co oznacza, że zawarte w nim określone substancje zawsze występują w tych samych proporcjach i nie wykraczają poza przyjęte normy.

Zawarty w preparacie Femurin® wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 standaryzowany jest na określoną i taką samą zawartość adenozyny oraz pochodnych fenolowych (enterodiol). To właśnie te substancje wykazują pozytywny wpływ na struktury zaangażowane w prawidłowe trzymanie i oddawanie moczu.

Porównanie wodnego i olejowego ekstraktu z pestek dyni

extrakt

 

Wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 w porównaniu ze standardowymi ekstraktami olejowymi, charakteryzuje się: kilkukrotnie wyższą koncentracją substancji, zwiększoną stabilnością i rozpuszczalnością, wysoką czystością oraz z uwagi na swój beztłuszczowy charakter – brakiem predyspozycji do jełczenia oraz formułowania szkodliwych produktów rozkładu.

Znacznie wyższa koncentracja ekstraktu zwiększa siłę preparatu zawierającego wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 we wspomaganiu funkcjonowania mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe trzymanie i oddawanie moczu.

Wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 nie zawiera frakcji lipidowej, dzięki czemu lepiej przyswaja się w jelitach.

BEZPIECZEŃSTWO  

Preparat przebadany z udziałem kobiet w okresie menopauzalnym.

Potwierdzony naukowo brak działań niepożądanych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem